Tworzymy reklamy telewizyjne, oraz spoty reklamowe przeznaczone do internetu. Nasze produkcje można wykorzystywać zarówno w telewizji, jak i w kinie oraz jako reklamę w internecie – zarówno na kanałach YouTube jak i w social mediach.

Dysponujemy zespołem produkcyjnym, operatorami i montażystami, dla których produkcja spotu reklamowego nie ma tajemnic. Mamy do dyspozycji także własny, profesjonalny sprzęt, potrzebny przy produkcjach filmowych, produkcji teledysków, czy relacji z eventów.

Pracujemy w całym kraju, a także poza granicami. Produkcje reklamowe, czy relacje z imprez tworzyliśmy na całym świecie, co można zobaczyć w naszym portfolio.

Nasza kreatywność i doświadczenie w branży stawia nasze produkcje reklamowe i filmy promocyjne na bardzo wysokim poziomie. Dodatkowo, nasze realizacje są niezwykle konkurencyjne cenowo.

Produkcje wideo, przy których pracujemy, realizowane są dla największych agencji i domów mediowych w kraju (Mediacom, Havas, Isobar, ZenithOptimedia), czy marek, takich jak Škoda, Mercedes, Adidas, Rio Mare, Galbani i Reebok.