KARIERA

Studio animacji Better Story Studio poszukuje osoby na stanowisko:

Account Executive / Producent Animacji

Czym będziesz się zajmować? Opieką nad klientami z całego świata i prowadzeniem projektów animacyjnych – gwarantujemy, że damy Ci cały nasz know-how z tym związany.

Wymagamy:
– świetnego client service’u
– płynności w posługiwaniu się językiem angielskim (sprawdzamy to!)
– umiejętności zarządzania kilkoma projektami jednocześnie
– uśmiechu i dobrej energii!

Oferujemy pracę w szybko rozwijającym się studio skupionym na międzynarodowym sukcesie z biurem na Sadybie oraz adekwatne do doświadczenia wynagrodzenie.

Jeśli potrafisz się komunikować i szybko pracować, jesteś dokładnie tą osobą, której szukamy!

Wyślij swoje cv na adres: rozi@betterstorystudio.com


Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Zgodnie z art. 7 ust. 2 RODO wyrażam wyraźną i dobrowolną zgodę na przetwarzanie i zbieranie moich danych osobowych zawartych w dokumencie Curriculum Vitae (CV) przez Foszer, Sawicki Multimedia Agency Sp. Z o.o., S.K, w celu niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji, a także na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jednocześnie oświadczam, że moja zgoda spełnia wszystkie warunki o których mowa w art. 7 RODO, tj. przysługuje mi możliwość jej wycofania w każdym czasie, zapytanie o zgodę zostało mi przedstawione w wyraźnej i zrozumiałej formie oraz poinformowano mnie o warunku możliwości jej rozliczalności.”

(Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami)

 

Jeżeli wyraża Pan/i dobrowolną zgodę na przetwarzanie Pana/i danych dla potrzeb przyszłych rekrutacji prosimy o dołączenie następującej zgody:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Foszer, Sawicki Multimedia Agency Sp. z o.o., S.K. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Radu UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

 

Administratorem danych jest Foszer, Sawicki Multimedia Agency Sp. z o.o., S.K. z siedzibą przy ul. Lindleya 16 w Warszawie. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.