Spoty reklamowe digital

To, co fascynuje nas w spotach reklamowych tworzonych na potrzeby kampanii digital, to natychmiastowa reakcja użytkowników internetu, praca pod presją czasu i potrzeba bycia wszechstronnym. Takie wyzwania motywują nas podwójnie.

Nasze doświadczenie sprawia, że wiemy, jak dostosować produkcję video do różnych pól eksploatacji (Facebook, Instagram, YouTube). Optymalizujemy proces i budżet bez utraty jakości.

Zespół

Dlaczego tak dobrze radzimy sobie z produkcją filmów do kampanii digital? Sekret tkwi w… ludziach. Zatrudniamy ponad 30 specjalistów (montażystów, ilustratorów, animatorów, operatorów), którzy dbają o jakość tworzonego materiału reklamowego i terminowe wykonanie projektu.

Kreacja

Wiedza na temat formatów spotów reklamowych i abstrakcyjne myślenie są nieodzownym elementem powstawania reklamy. Dlatego stworzyliśmy dział kreacji, w którym pracują osoby dysponujące zestawem narzędzi, pozwalających na tworzenie wychodzących poza schemat koncepcji.

Wewnętrzna kreacja to gwarancja:

  • koncepcji możliwej do realizacji,
  • koncepcji zgodnej z najnowszymi trendami w produkcji spotów video – znamy je doskonale.

W 2017 roku opracowaliśmy koncepcje filmów reklamowych m.in. dla Adidas, Credit Agricole czy BGŻ.

Producenci

Produkcja spotów reklamowych na potrzeby kampanii digital wymaga dobrej organizacji pracy i umiejętności dostosowania się do zmiennych warunków. Dlatego stworzyliśmy zespół Producentów, którzy mają odpowiednie kompetencje i doświadczenie – pracowali przy produkcjach telewizyjnych i zrealizowali setki produkcji filmów na potrzeby internetu.

Nasi Producenci rozumieją czym jest “content video” i jakimi prawami się rządzi, dlatego ich produkcje wyróżniają się najwyższą jakością.